Гриль "Cast 670 Black" Saber
Код товару: 7582211
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
120 000 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 123 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
Опис - Гриль "Cast 670 Black" Saber
Характеристики
Газовий гриль "CAST 670 Black" - ідеальне рішення для великої компанії. У конструкцію вироби входять чотири незалежні зони приготування їжі, потужність кожної з яких регулюється індивідуально. З боків розташовані зручні столики, один з яких доповнено вбудованої комфоркой . Корпус гриля виготовлений з нержавіючої сталі, що володіє неймовірною довговічністю і зносостійкістю. Вбудовані термометри дозволяють підтримувати оптимальну температуру приготування страв.
За додаткову плату можлива комплектація вироби аксесуарами для гріллінга.
За додаткову плату можлива комплектація вироби аксесуарами для гріллінга.
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 123 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
| Місцезнаходження | Дача |
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Saber |
Відгуки - Гриль "Cast 670 Black" Saber
Переглянути всі відгуки
120 000 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 166 см |
| Глибина | 64 см |
| Висота | 123 см |
| Країна виробник | США |
| Тип палива | Газ |
| Місцезнаходження | Дача |
| Вага | 120 кг |
| Виробник | Saber |
120 000 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Гриль "Cast 670 Black" Saber
120 000 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Гриль "Cast 670 Black" Saber
Схожі товари
