Дзеркало Феліція нова "Світ Меблів"
Код товару: 7552593
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 609 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 60 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
Опис - Дзеркало Феліція нова "Світ Меблів"
Характеристики
Дуже красиве і цікаве дзеркало "Феліція нова" урізноманітнює інтер'єр кожного сучасного будинку, зробить його більш інетересним і вишуканим, завдяки своєму демократичному і ненав'язливого дизайну. Виріб повністю виготовлено з найкращих матеріалів, тому дуже стійке до різних зовнішніх впливів і довговічне.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 60 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Світ Меблів |
Відгуки - Дзеркало Феліція нова "Світ Меблів"
Переглянути всі відгуки
1 609 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 60 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Світ Меблів |
1 609 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало Феліція нова "Світ Меблів"
1 609 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало Феліція нова "Світ Меблів"
Схожі товари
