Дзеркало "Dori pink" Аззаро
Код товару: 7554211
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 631 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 67 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Береза Майнау
Опис - Дзеркало "Dori pink" Аззаро
Характеристики
Дзеркало "Dori pink" від українського бренду Аззаро - це кращий вибір для кожного будинку. Виріб виготовлено тільки з якісних матеріалів , тому буде служити вам протягом дуже тривалого проміжку часу. Воно відмінно впишеться в інтер'єр кожного сучасного будинку і буде виступати в якості стильного елемента декору.
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 67 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Аззаре |
Відгуки - Дзеркало "Dori pink" Аззаро
Переглянути всі відгуки
2 631 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 67 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 67 см |
| Розмір | Маленький |
| Матеріал рами | ДСП |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | Аззаре |
2 631 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "Dori pink" Аззаро
2 631 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "Dori pink" Аззаро
Схожі товари


