Дзеркало "Asti AS-84-WB" MiroMark
Код товару: 7679395
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
1 413 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
Опис - Дзеркало "Asti AS-84-WB" MiroMark
Характеристики
Практичне та стильне дзеркало "Asti AS-84-WB" стане чудовим доповненням практично кожного сучасного інтер'єру. Дана модель не перевантажить простір і при цьому відмінно виконуватиме свої функції. Поверхня дзеркала легко очищається, а конструкція надійно кріпиться на стіні.
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Квадратне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | MiroMark |
Відгуки - Дзеркало "Asti AS-84-WB" MiroMark
Переглянути всі відгуки
1 413 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 2 см |
| Висота | 80 см |
| Готовність | Готові |
| Розмір | Великий |
| Матеріал рами | ДСП |
| Форма | Квадратне |
| Місцезнаходження | Передпокій |
| Модифікація | Настінне |
| Наявність підсвічування | Без підсвічування |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | MiroMark |
1 413 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Дзеркало "Asti AS-84-WB" MiroMark
1 413 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Дзеркало "Asti AS-84-WB" MiroMark
Схожі товари


