Вішак PAN 30-9 "Флеймс" BRW
Код товару: 7575300
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 360 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 30 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
Варіанти кольорів
-
Білий / Білий глянець
Опис - Вішак PAN 30-9 "Флеймс" BRW
Характеристики
Красива білосніжна вішалка PAN 3/9 з модульної серії "Флеймс" ідеально доповнить інтер'єр вашого передпокою . Велику функціональність виробу надають металеві хромовані гачки для верхнього одягу. Поєднання глянцевих і матових фасадів білого кольору допоможуть вам створити неймовірно затишний і м'який інтер'єр.
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 30 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | BRW |
Відгуки - Вішак PAN 30-9 "Флеймс" BRW
Переглянути всі відгуки
2 360 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 92 см |
| Глибина | 29 см |
| Висота | 30 см |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | Широкий |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | BRW |
2 360 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак PAN 30-9 "Флеймс" BRW
2 360 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак PAN 30-9 "Флеймс" BRW
Схожі товари




