Вішак" Аліса В 1200 "ROKO
Код товару: 7578520
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 730 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 169 см |
| Сфера застосування | Школа |
| Місцезнаходження | Гардероб |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Бук
-
Ваніль
-
Дуб венге / дуб молочний
-
Дуб Сонома
-
Німфеа Альба
-
Вільха гірська
-
Горіх
-
Сірий
-
Яблуня локарно
Опис - Вішак" Аліса В 1200 "ROKO
Характеристики
Вішак "Аліса В 120" зроблена з якісного ДСП матеріалу. Модель виконана в елегантному стилі, завдяки цьому вона буде відмінно гармоніювати з будь-яким видом інтер'єру . Вішалка буде добре виглядати в просторій прихожей і буде відмінною прикрасою приміщення. Велика і практична. Є різні колірні рішення.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 169 см |
| Сфера застосування | Школа |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Вага | 29 кг |
| Виробник | ROKO |
Відгуки - Вішак" Аліса В 1200 "ROKO
Переглянути всі відгуки
2 730 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 23 см |
| Висота | 169 см |
| Сфера застосування | Школа |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Колір | Венге |
| Вага | 29 кг |
| Виробник | ROKO |
2 730 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Вішак" Аліса В 1200 "ROKO
2 730 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Вішак" Аліса В 1200 "ROKO
Схожі товари
