Передпокій "Вікторія" Майстер-Форм
Код товару: 7575848
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
5 365 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Білий
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Передпокій "Вікторія" Майстер-Форм
Характеристики
Div>
Передпокій "Вікторія" - дуже компактна, але в той же час досить містка. Тут "загвинчені" і "прикручені" гачки, штанги і полки в величезній кількості і на всіх членів сім'ї. Передпокій має штангу, дзеркало, вішалку, три полки, два висувних ящика і містку тумбу для взуття.
Варіант виконання: лівостороння. Div>
Варіант виконання: лівостороння. Div>
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 71 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Передпокій "Вікторія" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
5 365 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Колір | Венге |
| Вага | 71 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
5 365 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Вікторія" Майстер-Форм
5 365 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Вікторія" Майстер-Форм
Схожі товари
Товар додано у кошик
- Вхід
- Реєстрація


