Передпокій "Палермо" Меблі-Сервіс
Код товару: 7579303
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 466 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 216 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Венге темний
-
Венге темний / Дуб Самоа
-
Дуб Самоа
-
Ясень світлий / Венге темний
Опис - Передпокій "Палермо" Меблі-Сервіс
Характеристики
красива і функціональна передпокій "Палермо" поєднує відкрите відділення з гачками, закрите відділення з металевою штангою і відділення для взуття, розташоване за відкидними дверцятами. Стильна і лаконічна фурнітура ідеально доповнює зовнішній вигляд передпокої. Дзеркало, розташоване на фасаді дверцята, візуально збільшує простір приміщення.
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 216 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
Відгуки - Передпокій "Палермо" Меблі-Сервіс
Переглянути всі відгуки
4 466 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 216 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Меблі-Сервіс |
4 466 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Палермо" Меблі-Сервіс
4 466 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Палермо" Меблі-Сервіс
Схожі товари


