Передпокій "Надія МДФ" Компаніт
Код товару: 7576007
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 940 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 203 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Гардероб |
Варіанти кольорів
-
Бук
-
Венге
-
Венге
-
Дуб Сонома
-
Дуб Сонома
-
Німфея Альба
-
Німфея Альба
-
Вільха
-
Вільха
-
Горіх
-
Горіх екко
-
Яблуня
-
Яблуня
Опис - Передпокій "Надія МДФ" Компаніт
Характеристики
Оригінальне поєднання кольорів і конструкції - це передпокій «Надія МДФ». Навіть при середніх параметрах їй вдалося поєднати всі базові елементи характерні для подібних товарів, а саме: велика шафа і полки. Крім того, фронтальна двері шафи декорована дзеркалом , з цікавою вигнутою формою. Він доповнений висувною вішалкою і внутрішніми полицями. Композицію завершує хромована труба і міцні металеві гачки. Передпокій «Надія» Компанит стала поєднанням ДСП і МДФ.
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 203 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 67 кг |
| Виробник | Компаніт |
Відгуки - Передпокій "Надія МДФ" Компаніт
Переглянути всі відгуки
6 940 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 100 см |
| Глибина | 36 см |
| Висота | 203 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Гардероб |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 67 кг |
| Виробник | Компаніт |
6 940 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Надія МДФ" Компаніт
6 940 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Надія МДФ" Компаніт
Схожі товари




