Передпокій "Марго-1" Майстер-Форм
Код товару: 7570591
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 150 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Білий
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Передпокій "Марго-1" Майстер-Форм
Характеристики
Передпокій "Марго-1" дуже вигідна, так як має відразу два містких модуля: шафа і вішалку ! Повірте, тут достатньо місця для Вашої верхньої одягу, головних уборів і взуття. До речі, Вашим парасолькою, засобів по догляду за взуттям та іншим потрібним приладдя тут теж буде дуже зручно. Особлива "родзинка" цього комплекту - дзеркальна шафа, який створює відчуття "глибини" в приміщенні, візуально його збільшує і додає море зручності для зборів на роботу або в гості. Передпокій має дводверний дзеркальна шафа, вішалку з полицею і трьома гачками для одягу і тумбу для взуття.
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 73 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Передпокій "Марго-1" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
9 150 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 110 см |
| Глибина | 39 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Вага | 73 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
9 150 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Марго-1" Майстер-Форм
9 150 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Марго-1" Майстер-Форм
Схожі товари
