Передпокій "Кора-2" Скай
Код товару: 7560546
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
9 120 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 208 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Колір корпусу: Горіх італійський
-
Колір фасаду: Горіх італійський
Опис - Передпокій "Кора-2" Скай
Характеристики
Передпокій "Кора-2" від виробника Скай має прекрасний дизайном, який зможе підкреслити інтер'єр і привнести свою особливу родзинку в атмосферу. Варто сказати, що дана модель є гіпоалергенної, адже її основним матеріалом був високоякісний ДСП, що має стійкість до механічних пошкоджень.
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 208 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
| Вага | 79 кг |
| Виробник | Скай |
Відгуки - Передпокій "Кора-2" Скай
Переглянути всі відгуки
9 120 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 120 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 208 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | МДФ |
| Вага | 79 кг |
| Виробник | Скай |
9 120 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Кора-2" Скай
9 120 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Кора-2" Скай
Схожі товари
