Передпокій "Єва" Майстер-Форм
Код товару: 7570604
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 510 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Венге темний / Дуб молочний
-
Дуб Сонома / Білий
-
Яблуня / Дуб молочний
Опис - Передпокій "Єва" Майстер-Форм
Характеристики
Передпокій "Єва" - це дизайнерський підхід до Вашої передпокою. Ваші знайомі і друзі будуть захоплюватися цими меблями "вже з порога", а Ви щодня будете переконуватися в її користь і зручність. Даний комплект має хорошу зносостійкість і практичність. Він прослужить Вам «вірою і правдою» багато років! Передпокій має п'ять полиць, дзеркало, вішалку з шістьма гачками для одягу, висувний ящик і дві ніші для взуття внизу.
Варіант виконання: правобічна.
Варіант виконання: правобічна.
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 67 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
Відгуки - Передпокій "Єва" Майстер-Форм
Переглянути всі відгуки
4 510 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 90 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 200 см |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Матеріал | ДСП |
| Стиль | Модерн |
| Вага | 67 кг |
| Виробник | Майстер-Форм |
4 510 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Передпокій "Єва" Майстер-Форм
4 510 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Передпокій "Єва" Майстер-Форм
Схожі товари


