Банкетка "БТ 680" Сабіна
Код товару: 7553552
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 543 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 31 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
Варіанти кольорів
-
Аліканте
-
Білий
-
Урбан
-
Чорний
Опис - Банкетка "БТ 680" Сабіна
Характеристики
< b> Банкетка "БТ 680" виготовляється з міцних і довговічних матеріалів. Її конструкція виконана з металу і ламінованого ДСП . Поверхня виробу захищена порошкової термопокраской. Для упаковки банкетки використовується гофрований короб. Банкетка може виготовлятися в декількох колірних варіантах, що допоможе Вам підібрати найбільш підходящу для конкретного інтер'єру банкетку.
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 31 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Широкий |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
Відгуки - Банкетка "БТ 680" Сабіна
Переглянути всі відгуки
4 543 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 68 см |
| Глибина | 48 см |
| Висота | 31 см |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Місцезнаходження | Коридор |
| Розмір | Широкий |
| Призначення | Для туалетного столика |
| Виробник | Сабіна |
4 543 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Банкетка "БТ 680" Сабіна
4 543 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Банкетка "БТ 680" Сабіна
Схожі товари






