Торшер "SWEET floor" Azzardo
Код товару: 7575075
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ширина | 30 См |
| Висота | 160 См |
| Глибина | 30 См |
Опис - Торшер "SWEET floor" Azzardo
Характеристики
Торшер "SWEET floor" від виробника Azzardo - це втілення вишуканості і універсальності. Неймовірно міцна модель
виготовлена за останнім словом інноваційних технологій з першокласного металу. Такий торшер не стане настирливо мерехтіти і не порушить сприйняття кольорів, створюючи
комфортні умови.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ширина | 30 См |
| Висота | 160 См |
| Глибина | 30 См |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Кількість джерел світла | Один |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ніжок | Одна |
| Виробник | AZzardo |
Відгуки - Торшер "SWEET floor" Azzardo
Переглянути всі відгуки
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 12 Вт |
| Ширина | 30 См |
| Висота | 160 См |
| Глибина | 30 См |
| Максимальна потужність | 10 - 19 Вт |
| Кількість джерел світла | Один |
| Розмір | Маленький |
| Кількість ніжок | Одна |
| Виробник | AZzardo |
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "SWEET floor" Azzardo
6 615 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "SWEET floor" Azzardo
Схожі товари
