Торшер Pradex
Код товару: 7568431
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 675 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Ширина | 55 См |
| Висота | 185 См |
| Максимальна потужність | 20 - 29 Вт |
Варіанти кольорів
-
Колір каркаса: Кава з молоком
-
Колір каркаса: Білий
-
Колір каркаса: Білий перламутр
-
Колір каркаса: Бордовий
-
Колір каркаса: Графіт
-
Колір каркаса: Жовтий
-
Колір каркаса: Жовтий перламутр
-
Колір каркаса: Зелений
-
Колір каркаса: Зелений перламутр
-
Колір каркаса: Какао
-
Колір каркаса: Коричневий
-
Колір каркаса: Червоне дерево
-
Колір каркаса: Червоний
-
Колір каркаса: Кремовий
-
Колір каркаса: Мокко
-
Колір каркаса: Морська хвиля
-
Колір каркаса: Помаранчевий
-
Колір каркаса: Світлий графіт
-
Колір каркаса: Синій
-
Колір каркаса: Синій перламутр
-
Колір каркаса: Темний графіт
-
Колір каркаса: Темний шоколад
-
Колір каркаса: Фіолетовий
-
Колір каркаса: Чорний
Опис - Торшер Pradex
Характеристики
Торшер від компанії виробника Pradex був виконаний з таких високоякісних матеріалів, як штучний ротанг і пруток з нержавійки , який пофарбований порошковою фарбою. Варто підкреслити, що такий виріб з легкістю зможе зробити більш затишним будь-яке місце відпочинку, а так само подарує якісне освітлення в будь-який час доби.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Ширина | 55 См |
| Висота | 185 См |
| Максимальна потужність | 20 - 29 Вт |
| Кількість джерел світла | Три |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Форма | Конус |
| Виробник | Pradex |
Відгуки - Торшер Pradex
Переглянути всі відгуки
8 675 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 25 Вт |
| Ширина | 55 См |
| Висота | 185 См |
| Максимальна потужність | 20 - 29 Вт |
| Кількість джерел світла | Три |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Форма | Конус |
| Виробник | Pradex |
8 675 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер Pradex
8 675 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер Pradex
Схожі товари
