Торшер "Конго" Pradex
Код товару: 7568410
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
11 125 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 32 См |
| Висота | 176 См |
| Максимальна потужність | 40 - 49 Вт |
Опис - Торшер "Конго" Pradex
Характеристики
Торшер "Конго" від компанії виробника Pradex є прекрасним придбанням додаткового освітлення для вашого будинку . Такий виріб не тільки подарує вишукану і романтичну атмосферу, а й послужить як відмінного декоративного елемента інтер'єру. Варто підкреслити, що для виготовлення використовували кращу сталь і HPL матеріал.
Варіанти виготовлення виробу:
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 32 См |
| Висота | 176 См |
| Максимальна потужність | 40 - 49 Вт |
| Кількість джерел світла | Один |
| Кількість ніжок | Одна |
| Наявність абажура | Без абажура |
| Виробник | Pradex |
Відгуки - Торшер "Конго" Pradex
Переглянути всі відгуки
11 125 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 40 Вт |
| Ширина | 32 См |
| Висота | 176 См |
| Максимальна потужність | 40 - 49 Вт |
| Кількість джерел світла | Один |
| Кількість ніжок | Одна |
| Наявність абажура | Без абажура |
| Виробник | Pradex |
11 125 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "Конго" Pradex
11 125 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "Конго" Pradex
Схожі товари
