Торшер "KLIMT PT1 137827" Ideal Lux
Код товару: 7568610
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
21 978 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 50 См |
| Висота | 161 См |
| Глибина | 50 См |
Опис - Торшер "KLIMT PT1 137827" Ideal Lux
Характеристики
Торшер "KLIMT PT1 137827" від виробника Ideal Lux має привабливий зовнішній вигляд і акуратні форми. Такий світловий прилад чудово виглядає в будь-якому приміщенні, створюючи в ньому атмосферу затишку і комфорт, завдяки м'якому і нейтральному світлі. Ця модель виділяється тим, що в основному вона виготовлена з натурального дерева.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 50 См |
| Висота | 161 См |
| Глибина | 50 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Три |
| Матеріал корпуса | Дерево |
| Стиль | Ретро |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Торшер "KLIMT PT1 137827" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
21 978 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 50 См |
| Висота | 161 См |
| Глибина | 50 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Три |
| Матеріал корпуса | Дерево |
| Стиль | Ретро |
| Виробник | Ideal Lux |
21 978 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "KLIMT PT1 137827" Ideal Lux
21 978 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "KLIMT PT1 137827" Ideal Lux
Схожі товари
