Торшер "ITACA PT1 180953" Ideal Lux
Код товару: 7568596
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 38 См |
| Висота | 170 См |
| Кількість джерел світла | Один |
Опис - Торшер "ITACA PT1 180953" Ideal Lux
Характеристики
Торшер "ITACA PT1 180953" від виробника Ideal Lux здатний зберегтися в отличном состоянии через довгі роки, тому що виготовлений на 100% з якісного металу порошкового фарбування, що надає особливості цього світловому приладу. Ця практична модель подарує атмосферу
затишку і гостинності всієї сім'ї. Абажур виготовлений з високоякісного пластику.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 38 См |
| Висота | 170 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Форма | Конус |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Торшер "ITACA PT1 180953" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 38 См |
| Висота | 170 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Форма | Конус |
| Виробник | Ideal Lux |
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "ITACA PT1 180953" Ideal Lux
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "ITACA PT1 180953" Ideal Lux
Схожі товари
