Торшер "FORCOLA PT1 142616" Ideal Lux
Код товару: 7568458
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
28 260 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 50 См |
| Висота | 175 См |
| Глибина | 50 См |
Опис - Торшер "FORCOLA PT1 142616" Ideal Lux
Характеристики
Торшер "FORCOLA PT1 142616" від виробника Ideal Lux - це вишукана і міцна модель, яка зможе зберігатися в отличном состоянии довгі роки, тому що виконана виключно з міцного хромованого металу. Особливість її в тому, що корпус світла з дутого скла ручної роботи. Такий торшер безсумнівно стане родзинкою будь-якого будинку.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 50 См |
| Висота | 175 См |
| Глибина | 50 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Матеріал корпуса | Хром |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Торшер "FORCOLA PT1 142616" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
28 260 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 50 См |
| Висота | 175 См |
| Глибина | 50 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Матеріал корпуса | Хром |
| Виробник | Ideal Lux |
28 260 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "FORCOLA PT1 142616" Ideal Lux
28 260 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "FORCOLA PT1 142616" Ideal Lux
Схожі товари
