Торшер "FIRENZE PT1 002880" Ideal Lux
Код товару: 7568379
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
18 840 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 42 См |
| Висота | 165 См |
| Глибина | 42 См |
Опис - Торшер "FIRENZE PT1 002880" Ideal Lux
Характеристики
Торшер "FIRENZE PT1 002880" від виробника Ideal Lux зможе прослужити довгі роки, зберігаючись в отличном состоянии . Він виконаний з матеріалу найвищого ґатунку, що гарантує повну невразливість і захист від алергічних реакцій. Така високоякісна модель здатна створити атмосферу затишку, тому що має м'яке світло.
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 42 См |
| Висота | 165 См |
| Глибина | 42 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Форма | Конус |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Торшер "FIRENZE PT1 002880" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
18 840 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Ширина | 42 См |
| Висота | 165 См |
| Глибина | 42 См |
| Кількість джерел світла | Один |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Кількість ніжок | Одна |
| Форма | Конус |
| Виробник | Ideal Lux |
18 840 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Торшер "FIRENZE PT1 002880" Ideal Lux
18 840 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Торшер "FIRENZE PT1 002880" Ideal Lux
Схожі товари
