Світильник "PACO 1 GM2103" AZzardo
Код товару: 7576633
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
925 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Джерело світла | Галогеновая лампа |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Висота | 2,5 См |
Варіанти кольорів
-
Алюміній
-
Білий
-
Чорний
Опис - Світильник "PACO 1 GM2103" AZzardo
Характеристики
Світильник "PACO 1 GM2103" - відмінний спосіб доповнити світловий ансамбль вашого приміщення. Цей точковий освітлювальний прилад може використовуватися для освітлення конкретниx зон кімнати або як основний світло в поєднанні з іншими приладами. Світильник поєднується з будь-яким сучасним інтер'єром: від класичного до сучасного. Виготовляється в 3 кольорах : чорний, білий, алюміній.
| Джерело світла | Галогеновая лампа |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Висота | 2,5 См |
| Ширина | 9,5 См |
| Глибина | 9.5 См |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 50 - 59 Вт |
| Вага | 0,2 кг |
| Виробник | AZzardo |
Відгуки - Світильник "PACO 1 GM2103" AZzardo
Переглянути всі відгуки
925 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Джерело світла | Галогеновая лампа |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Висота | 2,5 См |
| Ширина | 9,5 См |
| Глибина | 9.5 См |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 50 - 59 Вт |
| Вага | 0,2 кг |
| Виробник | AZzardo |
925 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "PACO 1 GM2103" AZzardo
925 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "PACO 1 GM2103" AZzardo
Схожі товари




