Світильник "Neos 2 AZ0609" AZzardo
Код товару: 7574195
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 495 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Висота | 12 См |
| Ширина | 19,5 См |
Опис - Світильник "Neos 2 AZ0609" AZzardo
Характеристики
Світильник "Neos 2 AZ0609" від компанії виробника AZzardo має відмінний сучасний дизайн, який неодмінно буде лаконічно виглядати в будь-якому інтер'єрі, а так же подарує шикарний додаткове джерело світла. Для виконання використовували кращий і довговічний алюміній, який має стійкість до корозії.
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Висота | 12 См |
| Ширина | 19,5 См |
| Глибина | 10,7 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 50 - 59 Вт |
| Виробник | AZzardo |
Відгуки - Світильник "Neos 2 AZ0609" AZzardo
Переглянути всі відгуки
3 495 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 2 Шт. |
| Стандарт патрона | GU10 |
| Максимальна потужність | 50 Вт |
| Висота | 12 См |
| Ширина | 19,5 См |
| Глибина | 10,7 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Розмір | Маленький |
| Максимальна потужність | 50 - 59 Вт |
| Виробник | AZzardo |
3 495 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "Neos 2 AZ0609" AZzardo
3 495 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "Neos 2 AZ0609" AZzardo
Схожі товари
