Світильник "CHELAN PL180414-3A" Zuma Line
Код товару: 7581446
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 910 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 3 Шт. |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Висота | 120 См |
| Ширина | 64 См |
| Глибина | 15 См |
Опис - Світильник "CHELAN PL180414-3A" Zuma Line
Характеристики
Внутрішній світильник "CHELAN PL180414-3A" - підвісний, що складається з 3-х куль. Ідеально впишеться в стильний інтер'єр. Виконаний з металу , що надає йому міцність і оригінальність. Світильник виглядає по-новому з різних ракурсів, що робить його особливим. Модель має вбудований світлодіод , підійде як для офісів, так і для домашнього інтер'єру.
| Кількість джерел світла | 3 Шт. |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Висота | 120 См |
| Ширина | 64 См |
| Глибина | 15 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | Zuma Line |
Відгуки - Світильник "CHELAN PL180414-3A" Zuma Line
Переглянути всі відгуки
7 910 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 3 Шт. |
| Максимальна потужність | 5 Вт |
| Висота | 120 См |
| Ширина | 64 См |
| Глибина | 15 См |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Максимальна потужність | До 9 Вт |
| Виробник | Zuma Line |
7 910 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Світильник "CHELAN PL180414-3A" Zuma Line
7 910 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Світильник "CHELAN PL180414-3A" Zuma Line
Схожі товари


