Нічник "LUXURY TL1" Ideal Lux
Код товару: 7571151
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е14 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Висота | 47 См |
| Ширина | 35 См |
Варіанти кольорів
-
CROMO 201078
-
OTTONE 201115
-
Білий 5263
-
Чорний 5262
Опис - Нічник "LUXURY TL1" Ideal Lux
Характеристики
Нічник "LUXURY TL1" від виробника Ideal Lux - це відмінний спосіб зробити кімнату максимально затишній і комфортабельною. Цей прилад виготовлений виключно з якісного металу за інноваційними технологіями, що гарантує довговічність нічника і абсолютну невразливість . Така модель стане
родзинкою будинку.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е14 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Висота | 47 См |
| Ширина | 35 См |
| Глибина | 16 См |
| Вид | Лампа |
| Спосіб підключення | Розетка |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Нічник "LUXURY TL1" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е14 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Висота | 47 См |
| Ширина | 35 См |
| Глибина | 16 См |
| Вид | Лампа |
| Спосіб підключення | Розетка |
| Стиль | Лофт |
| Виробник | Ideal Lux |
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Нічник "LUXURY TL1" Ideal Lux
17 586 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Нічник "LUXURY TL1" Ideal Lux
Схожі товари
