Люстра "ONION SP1 D38 205298" Ideal Lux
Код товару: 7569264
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 050 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 132 См |
| Ширина | 38 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
Опис - Люстра "ONION SP1 D38 205298" Ideal Lux
Характеристики
Люстра "ONION SP1 D38 205298" від виробника Ideal Lux має унікальний дизайн, здатний з легкістю вписатися в будь-який інтер'єр будинку або закладу . Неймовірно міцна модель виготовлена з самого якісного металу, який не піддається впливу навколишнього середовища . Ця люстра безсумнівно стане родзинкою кожного приміщення.
| Висота | 132 См |
| Ширина | 38 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 38 См |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Люстра "ONION SP1 D38 205298" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
10 050 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 132 См |
| Ширина | 38 См |
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 38 См |
| Стиль | Лофт |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Ideal Lux |
10 050 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Люстра "ONION SP1 D38 205298" Ideal Lux
10 050 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Люстра "ONION SP1 D38 205298" Ideal Lux
Схожі товари
