Люстра "LONDON CROMO SP5 032351" Ideal Lux
Код товару: 7568706
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
12 888 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Висота | 138 См |
| Ширина | 50 См |
| Кількість джерел світла | 5 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
Опис - Люстра "LONDON CROMO SP5 032351" Ideal Lux
Характеристики
Люстра "LONDON CROMO SP5 032351" від виробника Ideal Lux виготовлена за інноваційними технологіями, дотримуючись європейський стандарт, з хромованого металу. Вона прослужить вам довгі роки і не піддасться впливу навколишнього середовища, роблячи кімнату максимально світлої і комфортабельною. Ця модель - відмінний вибір для всієї родини.
| Висота | 138 См |
| Ширина | 50 См |
| Кількість джерел світла | 5 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 50 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | Хром |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Ideal Lux |
Відгуки - Люстра "LONDON CROMO SP5 032351" Ideal Lux
Переглянути всі відгуки
12 888 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Висота | 138 См |
| Ширина | 50 См |
| Кількість джерел світла | 5 Шт. |
| Стандарт патрона | Е27 |
| Максимальна потужність | 60 Вт |
| Глибина | 50 См |
| Місцезнаходження | Кухня |
| Матеріал | Хром |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Ideal Lux |
12 888 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Люстра "LONDON CROMO SP5 032351" Ideal Lux
12 888 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Люстра "LONDON CROMO SP5 032351" Ideal Lux
Схожі товари
