Бра "Crystal W007601A-B5FZ" Zuma Line
Код товару: 7568498
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 460 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 13 См |
| Висота | 12 См |
Опис - Бра "Crystal W007601A-B5FZ" Zuma Line
Характеристики
Бра "Crystal W007601A-B5FZ" - стильне і незвичайне виріб для домашнього або громадського інтер'єру. Таке бра стане прикрасою прикроватной зони, як альтернатива нічник або ж для підсвічування дзеркала у ванній. Бра виконано з витонченого темного скла, а всередині наповнена скляними декоративним кульками.
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 13 См |
| Висота | 12 См |
| Глибина | 16 См |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Zuma Line |
Відгуки - Бра "Crystal W007601A-B5FZ" Zuma Line
Переглянути всі відгуки
3 460 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Кількість джерел світла | 1 Шт. |
| Стандарт патрона | G9 |
| Максимальна потужність | 42 Вт |
| Ширина | 13 См |
| Висота | 12 См |
| Глибина | 16 См |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Zuma Line |
3 460 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Бра "Crystal W007601A-B5FZ" Zuma Line
3 460 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Бра "Crystal W007601A-B5FZ" Zuma Line
Схожі товари
