Пенал ОН-21 40 Ніка-Меблі
Код товару: 7586714
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 552 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Глибина | 38 см |
| Висота | 190 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для папок |
Варіанти кольорів
-
Береза карельська
-
Бук Баварія світлий
-
Вишня
-
Кремовий
-
Махонь
-
Вільха темна
-
Горіх Венге
-
Горіх лісовий
-
Горіх молочний
-
Горіх темний
-
Горіх Шамоні світлий
-
Горіх Шамоні темний
-
Горіх Екко
-
Синій
-
Яблуня Локарно
Опис - Пенал ОН-21 40 Ніка-Меблі
Характеристики
Закритий офісний пенал Ніка ОН-21 40 для одягу. Має 1 полку і 1 двері, за якими розташовані гачки для верхнього одягу. Виготовляється з ДСП ламінованої товщиною 16 мм , що забезпечує довгий термін експлуатації і підтверджує високу якість.
strong>
strong>
| Глибина | 38 см |
| Висота | 190 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для папок |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Ніка-Меблі |
Відгуки - Пенал ОН-21 40 Ніка-Меблі
Переглянути всі відгуки
2 552 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Глибина | 38 см |
| Висота | 190 см |
| Стиль | Модерн |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для папок |
| Розмір | Маленький |
| Вага | 31 кг |
| Виробник | Ніка-Меблі |
2 552 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал ОН-21 40 Ніка-Меблі
2 552 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал ОН-21 40 Ніка-Меблі
Схожі товари


