Пенал "Консул Патина" Деншіс
Код товару: 7561521
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
6 240 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 190 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Класичний |
Опис - Пенал "Консул Патина" Деншіс
Характеристики
Пенал "Консул Патина" від компанії виробника Деншіс представляє собою ідеальне меблевий виріб для офісного приміщення. Модель має високоміцними полками і прекрасної гармонійної забарвленням, за рахунок чого неодмінно стане основним атрибутом інтер'єру. Варто відзначити, що всі матеріали вироби екологічно безпечні.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
За додаткову плату можливе виготовлення виробу за індивідуальними розмірами і проектам. Вартість в даному випадку прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 190 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для документів |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Деншис |
Відгуки - Пенал "Консул Патина" Деншіс
Переглянути всі відгуки
6 240 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 40 см |
| Глибина | 43 см |
| Висота | 190 см |
| Готовність | На замовлення |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | ДСП |
| Призначення | Для документів |
| Розмір | Маленький |
| Виробник | Деншис |
6 240 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пенал "Консул Патина" Деншіс
6 240 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пенал "Консул Патина" Деншіс
Схожі товари
