Офісне крісло "Тет-а-тет "Кур'єр
Код товару: 7574294
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
22 932 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 78 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
London Caramel Артекс
-
Omega Bone Артекс
-
Omega Chocolate Артекс
-
Omega Cinnamon Артекс
-
Снейк 2221 Exim Textil
-
Снейк 2222 Exim Textil
-
Снейк 2223 Exim Textil
Опис - Офісне крісло "Тет-а-тет "Кур'єр
Характеристики
Офісне крісло серії" тет-а-тет " - родзинка інтер'єру вашого кабінету. Стильний класичний дизайн виробу додасть солідності всьому офісному гарнітуру. Міцний каркас з натуральної берези не втратить своїх якості навіть після тривалого періоду експлуатації. Оббивка з натуральної шкіри підкреслить вишуканий смак власника даного крісла.
Ціна вказана на крісло в оббивці з натуральної шкіри "Люкс 2007" і каркасом з масиву берези. Вартість виробу в інших тканинах і з каркасом з масиву ясеня прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на крісло в оббивці з натуральної шкіри "Люкс 2007" і каркасом з масиву берези. Вартість виробу в інших тканинах і з каркасом з масиву ясеня прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 78 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Готовність | Готові |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Призначення | Для конференц-залу |
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Кур'єр |
Відгуки - Офісне крісло "Тет-а-тет "Кур'єр
Переглянути всі відгуки
22 932 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 65 см |
| Висота | 78 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Готовність | Готові |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Призначення | Для конференц-залу |
| Матеріал оббивки | Шкіра |
| Стиль | Класичний |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 37 кг |
| Виробник | Кур'єр |
22 932 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісне крісло "Тет-а-тет "Кур'єр
22 932 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісне крісло "Тет-а-тет "Кур'єр
Схожі товари












