Офісне крісло Лотос Клуб Прем'єра
Код товару: 7575894
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 715 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 79 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
Варіанти кольорів
-
Gerra Dark Brown Hermes
-
Leo 17 Apparel
-
Leo Plus 17 Apparel
Опис - Офісне крісло Лотос Клуб Прем'єра
Характеристики
В основі крісла Лотос Клуб - ДСП, укріплений брусом, пінополіуретан. Без механізму розкладання і без ніші. Можливо виготовлення нестандартної ширини. Дана меблева фабрика є виробником професійної м'яких меблів. Якість продукції підтверджена сертифікатами відповідності системи УкрСЕПРО.
Вартість готового виробу буде залежати від категорії тканини, яку Ви оберете. Терміни виготовлення уточнюйте у менеджера по телефону.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Вартість готового виробу буде залежати від категорії тканини, яку Ви оберете. Терміни виготовлення уточнюйте у менеджера по телефону.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 79 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Призначення | Для персоналу |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Прем'єра |
Відгуки - Офісне крісло Лотос Клуб Прем'єра
Переглянути всі відгуки
3 715 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 72 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 79 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Готовність | На замовлення |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Призначення | Для персоналу |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Стиль | Модерн |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | Прем'єра |
3 715 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісне крісло Лотос Клуб Прем'єра
3 715 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісне крісло Лотос Клуб Прем'єра
Схожі товари








