Офісна банкетка "Офіс" Новий стиль
Код товару: 7577659
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 315 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 156 см |
| Глибина | 51 см |
| Висота | 43 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Низький |
Варіанти кольорів
-
Екокожа V-1
-
Екокожа V-13
-
Екокожа V-14
-
Екокожа V-15
-
Екокожа V-16
-
Екокожа V-17
-
Екокожа V-18
-
Екокожа V-19
-
Екокожа V-2
-
Екокожа V-20
-
Екокожа V-21
-
Екокожа V-25
-
Екокожа V-26
-
Екокожа V-27
-
Екокожа V-28
-
Екокожа V-29
-
Екокожа V-3
-
Екокожа V-4
-
Екокожа V-47
-
Екокожа V-49
-
Екокожа ЕСО-1
-
Екокожа ЕСО-13
-
Екокожа ЕСО-21
-
Екокожа ЕСО-22
-
Екокожа ЕСО-28
-
Екокожа ЕСО-30
-
Екокожа ЕСО-31
-
Екокожа ЕСО-45
-
Екокожа ЕСО-50
-
Екокожа ЕСО-7
-
Екокожа ЕСО-70
-
Екокожа ЕСО-72
-
Екокожа ЕСО-90
Опис - Офісна банкетка "Офіс" Новий стиль
Характеристики
Стильний < b> диван-банкетка "OFFICE" виготовлений з високоякісних матеріалів, що застосовуються вітчизняним виробником меблів у всій без винятку продукції. Зручний диванчик для будинку або офісу. Відсутність підлокітників дозволяють зручно розташуватися на ньому більшій кількості людей.
Вказана вартість дивана з оббивкою з екокожі ЕСО. Ціна залежить від варіанту оббивки. Більш точну вартість і варіант оббивки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину по телефону.
Вказана вартість дивана з оббивкою з екокожі ЕСО. Ціна залежить від варіанту оббивки. Більш точну вартість і варіант оббивки можна уточнити у менеджера інтернет-магазину по телефону.
Варіанти оббивки вироби:
- зразки екокожі "ЕСО"
- зразки екокожі "Elips"
- зразки екокожі "Rodeo"
- Зразки екокожі "Pearl"
- Зразки екокожі "Pet Double"
- Зразки екокожі "Dol Double"
| Ширина | 156 см |
| Глибина | 51 см |
| Висота | 43 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Низький |
| Готовність | Готові |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Призначення | Для відвідувачів |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 36 кг |
| Виробник | Новий стиль |
Відгуки - Офісна банкетка "Офіс" Новий стиль
Переглянути всі відгуки
10 315 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 156 см |
| Глибина | 51 см |
| Висота | 43 см |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Низький |
| Готовність | Готові |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Призначення | Для відвідувачів |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Стиль | Сучасний |
| Вага | 36 кг |
| Виробник | Новий стиль |
10 315 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Офісна банкетка "Офіс" Новий стиль
10 315 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Офісна банкетка "Офіс" Новий стиль
Схожі товари
