Пуфік "Адоніс П-20" Лівс
Код товару: 7556860
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
3 220 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 36 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Квадратний |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Пуфік "Адоніс П-20" Лівс
Характеристики
Компактні розміри пуфика "Адоніс" дозволяють розташувати його навіть в невеликій кімнаті. Каркас виготовлений з натурального дерева , тому виріб витримає навіть найвищі навантаження. Оббивка виконана виключно з зносостійких і неймовірно міцних матеріалів європейського виробництва. Він стане відмінним доповненням меблевого гарнітура серії "Адоніс".
За додаткову плату можлива комплектація пуфика роликами.
Ціна вказана на пуфик в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
За додаткову плату можлива комплектація пуфика роликами.
Ціна вказана на пуфик в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 36 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для ніг |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Пуфік "Адоніс П-20" Лівс
Переглянути всі відгуки
3 220 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 53 см |
| Глибина | 53 см |
| Висота | 36 см |
| Тип | Пуф-крісло |
| Форма | Квадратний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Колір | Рожевий |
| Розмір | Низький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для ніг |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Модифікація | Приліжковий |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
3 220 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуфік "Адоніс П-20" Лівс
3 220 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуфік "Адоніс П-20" Лівс
Схожі товари


