Пуф "Рів'єра" Монако
Код товару: 7573089
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
Варіанти кольорів
-
Oscar 35 Apparel
-
Oscar 60 Apparel
-
Oscar 85 Apparel
-
Бургас 4 Mebtex
-
Колізей 12 Mebtex
-
Родео 12 Mebtex
-
Скіф 02 Mebtex
-
Ультратекс 12 Mebtex
Опис - Пуф "Рів'єра" Монако
Характеристики
Елегантність - так можна одним словом охарактеризувати пуф "Рів'єра" ! Зі смаком і нічого зайвого. Пуф "Рів'єра" легко впишеться в будь-який інтер'єр. У ньому поєдналися надзвичайність класичного стилю і сучасні тенденції дизайну м'яких меблів.
Ціна вказана на пуф в 6 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на пуф в 6 категорії тканини. Вартість виробу в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для педикюру |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Монако |
Відгуки - Пуф "Рів'єра" Монако
Переглянути всі відгуки
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 85 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 43 см |
| Тип | Пуф-стілець |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Довгий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для педикюру |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | Без ніжок |
| Стиль | Скандинавський |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 30 кг |
| Виробник | Монако |
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Рів'єра" Монако
7 535 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Рів'єра" Монако
Схожі товари
