Пуф "Челсі" Елегант
Код товару: 7567733
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 44 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Матеріал оббивки | Тканина |
Опис - Пуф "Челсі" Елегант
Характеристики
Пуф "Челсі" від компанії виробника Елегант безсумнівно буде відмінним придбанням додаткових меблів для вашого інтер'єру, так як таку модель можна використовувати в абсолютно різних цілях. Перш за все воно відмінно підійде для розміщення в коридорі або передпокої, а так само буде ідеальним доповненням в спальні.
Ціна вказана на крісло в 1 категорії тканини. Вартість крісла в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на крісло в 1 категорії тканини. Вартість крісла в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 44 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дому |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Елегант |
Відгуки - Пуф "Челсі" Елегант
Переглянути всі відгуки
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 65 см |
| Глибина | 42 см |
| Висота | 44 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Наповнення | Пінополіуретан |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Призначення | Для дому |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Елегант |
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф "Челсі" Елегант
4 242 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф "Челсі" Елегант
Схожі товари
