Пуф-4 Скіф
Код товару: 7560563
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 275 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 47 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Прямокутний |
Варіанти кольорів
-
Білий
-
Вайт
-
Ваніль
-
Васабі
-
Венге
-
Дуб
-
Іворі
-
Какао
-
Червоне дерево
-
Мокко
-
Натуральний
-
Вільха
-
Горіх
-
Сірий
Опис - Пуф-4 Скіф
Характеристики
Пуф-4 від компанії виробника Скіф - продумана по дрібниць модель. За рахунок свого дизайну надійний і стійкий , має м'яке сидіння і комфортні розміри . Виготовлений з натурального дерева , тому міцний і довговічний, витримає будь-які навантаження . Колір дерева і оббивки сидіння ви можете вибрати самостійно з великої різноманітності представленого компанією.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Вартість виробу в кольорах білий, сірий, венге, ваніль, а так само з покриттям з екологічного лаку на водній основі прораховується менеджером інтернет-магазину Golden Plaza індивідуально.
Варіанти виготовлення виробу:
- Каталог тканин для оббивки < / li>
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 47 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для магазину |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Скіф |
Відгуки - Пуф-4 Скіф
Переглянути всі відгуки
2 275 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 45 см |
| Глибина | 33 см |
| Висота | 47 см |
| Тип | Пуф-табурет |
| Форма | Прямокутний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Призначення | Для магазину |
| Наявність коліс | Без коліщаток |
| Наявність ніжок | На ніжках |
| Стиль | Класичний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Скіф |
2 275 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Пуф-4 Скіф
2 275 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Пуф-4 Скіф
Схожі товари


