Кутовий диван "Жасмин" Модерн
Код товару: 7562774
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
22 455 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 265 см |
| Глибина | 195 см |
| Висота | 102 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 130х196 см |
Варіанти кольорів
-
Астра 1
-
Астра 10
-
Астра 12
-
Астра 13
-
Астра 16
-
Астра 3
-
Астра 4
-
Астра 6
-
Астра 8
-
Астра 9
Опис - Кутовий диван "Жасмин" Модерн
Характеристики
Кутовий диван "Жасмин" від компанії виробника Модерн представляє собою високоякісне меблеве виріб, який безсумнівно стане основним атрибутом будь-якої кімнати. Варто підкреслити, що для виготовлення виробники взяли кращі і добірні матеріали, які мають особливість у вигляді довговічності.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Дельфін":
| Ширина | 265 см |
| Глибина | 195 см |
| Висота | 102 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 130х196 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Високий |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиком |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Модерн |
Відгуки - Кутовий диван "Жасмин" Модерн
Переглянути всі відгуки
22 455 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 265 см |
| Глибина | 195 см |
| Висота | 102 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 130х196 см |
| Механізм розкладання | Дельфін |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Високий |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Коричневий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | Готові |
| Оснащення | З ящиком |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Модерн |
22 455 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Жасмин" Модерн
22 455 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Жасмин" Модерн
Схожі товари


