Кутовий диван "Пума" МКС
Код товару: 7578692
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
28 885 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 80 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 145х200 см |
Варіанти кольорів
-
Alba Ash Arben
-
Amore 06 Apparel
-
Amore 12 Apparel
-
Bahama Violet Arben
-
Lux 20 Apparel
-
Lux 24 Apparel
-
Бостон комбін Gold Exim Textil
-
Дана Bordo Exim Textil
Опис - Кутовий диван "Пума" МКС
Характеристики
< b> Кутовий диван "Пума" має сучасний механізм розкладки - пума. "Пумою" називають механізм трансформації прямих або кутових диванів, який полягає в простому і швидкому висунення сидіння вперед. Завдяки зручності і відмінною функціональності, диван «пума» відмінно підходить для регулярного використання. Даний принцип дозволяє швидко і без зайвих зусиль розкладати диван. Механізм практичний і підходить для щоденної експлуатації.
Ціна вказана за диван в оббивки з тканини 1 категорії. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана за диван в оббивки з тканини 1 категорії. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Пума":
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 80 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 145х200 см |
| Механізм розкладання | Пума |
| Сторона | Права |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | Зі спальним місцем |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | МКС |
Відгуки - Кутовий диван "Пума" МКС
Переглянути всі відгуки
28 885 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 250 см |
| Глибина | 165 см |
| Висота | 80 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 145х200 см |
| Механізм розкладання | Пума |
| Сторона | Права |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Довгий |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Фіолетовий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | Зі спальним місцем |
| Стиль | Модерн |
| Виробник | МКС |
28 885 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Пума" МКС
28 885 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Пума" МКС
Схожі товари
