Кутовий диван "Міллер" Maro
Код товару: 7556105
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
48 600 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 304 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота | 107 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 140х190 см |
Варіанти кольорів
-
Бежевий
-
Темно коричневий
Опис - Кутовий диван "Міллер" Maro
Характеристики
Кутовий диван "Міллер" < / b> додасть інтер'єру вашого будинку вишуканості та неповторності. Виріб повністю виготовляється з найкращої сировини , що робить його не вибагливим в догляді і зносостійким. Диван гармонійно поєднується з меблями, яка виконана в стилі модерн або хай-тек, а також воно практичне і зручне у використанні.
Механізм трансформації "Мералат":
| Ширина | 304 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота | 107 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 140х190 см |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Під старовину |
| Вага | 136 кг |
| Виробник | Maro |
Відгуки - Кутовий диван "Міллер" Maro
Переглянути всі відгуки
48 600 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 304 см |
| Глибина | 198 см |
| Висота | 107 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 140х190 см |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Маленький |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Призначення | Для кафе |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Стиль | Під старовину |
| Вага | 136 кг |
| Виробник | Maro |
48 600 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Міллер" Maro
48 600 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Міллер" Maro
Схожі товари
