Кутовий диван "Матео" Берегиня
Код товару: 7567145
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
26 010 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 256 см |
| Глибина | 154 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 144х211 см |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
Опис - Кутовий диван "Матео" Берегиня
Характеристики
Кутовий диван "Матео" від компанії виробника Берегиня обов'язково стане шикарним придбанням меблів для будь-якого інтер'єру, так як дану модель можна назвати багатофункціональною. Перш за все для її виготовлення використовувалися виключно довговічні матеріали європейського класу, а так само вона легко очищається від забруднень.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Єврокнижка":
| Ширина | 256 см |
| Глибина | 154 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 144х211 см |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Високий |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Внутрішнє наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиком |
| Стиль | Мінімалізм |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Кутовий диван "Матео" Берегиня
Переглянути всі відгуки
26 010 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 256 см |
| Глибина | 154 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 144х211 см |
| Механізм розкладання | Єврокнижка |
| Сторона | Ліва |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Високий |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Внутрішнє наповнення | Пружини "Змійка" + Пінополіуретан |
| Модифікація | Прямий |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Наявність подушок | З подушками |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | З ящиком |
| Стиль | Мінімалізм |
| Виробник | Берегиня |
26 010 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван "Матео" Берегиня
26 010 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван "Матео" Берегиня
Схожі товари




