Кутовий диван-ліжко "Ліберті" Лівс
Код товару: 7580089
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
71 444 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 299 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 93 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 134 х 180 см |
Варіанти кольорів
-
Etna 10 Apparel
-
Etna 15 Apparel
-
Etna 21 Apparel
-
Etna 22 Apparel
-
Etna 23 Apparel
-
Etna 24 Apparel
-
Etna 25 Apparel
-
Etna 27 Apparel
-
Etna 28 Apparel
-
Etna 35 Apparel
-
Etna 37 Apparel
-
Etna 38 Apparel
-
Etna 48 Apparel
-
Etna 51 Apparel
-
Etna 55 Apparel
-
Etna 56 Apparel
-
Etna 60 Apparel
-
Etna 65 Apparel
-
Etna 77 Apparel
-
Etna 78 Apparel
-
Etna 80 Apparel
-
Etna 85 Apparel
-
Etna 90 Apparel
-
Etna 91 Apparel
-
Etna 95 Apparel
-
Etna 96 Apparel
-
Білий
-
Білий
-
Білий 3486
-
Коричневий 3484
-
Молочний
-
Молочний
-
Натуральний
Опис - Кутовий диван-ліжко "Ліберті" Лівс
Характеристики
Кутовий диван-ліжко "Ліберті" відноситься до стильних меблів , яка створить особливу неповторну атмосферу в домі. Він виглядає шикарно за рахунок східчастих боковин, повітряних сидінь і подушок. Одним з головних прикрас меблів є " оборка " каркаса. У кушетці розміщується місткий короб для зберігання всього необхідного. Ніжки виготовлені з натурального дерева .
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Мералат":
| Ширина | 299 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 93 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 134 х 180 см |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Великий |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | Зі спальним місцем |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Кутовий диван-ліжко "Ліберті" Лівс
Переглянути всі відгуки
71 444 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 299 см |
| Глибина | 147 см |
| Висота | 93 см |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Розмір спального місця | 134 х 180 см |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Розмір | Великий |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Призначення | Для дому |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Наявність підлокітників | З підлокітниками |
| Готовність | На замовлення |
| Оснащення | Зі спальним місцем |
| Стиль | Класичний |
| Виробник | Лівс |
71 444 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Кутовий диван-ліжко "Ліберті" Лівс
71 444 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Кутовий диван-ліжко "Ліберті" Лівс
Схожі товари


