Диван "Ванда" Лівс
Код товару: 7557720
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
23 345 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
Опис - Диван "Ванда" Лівс
Характеристики
Диван "Ванда" - цікаве і оригінальне рішення для будь-якого сучасного інтер'єру. Каркас даної моделі виготовляється із застосуванням натурального дерева хвойних порід, фанери і ДСП. Цікавим і оригінальним є оформлення дивана. На верхній частині сидіння виконані односторонні склади, які ділять сидіння на рівні прямокутники.
Помітною особливістю моделі буде також і наявність боковин, якими він може додатково комплектуватися. Як оббивної тканини рекомендується використовувати однотонні тканини з низьким ворсом, а для м'яких спинок матеріал з принтом.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Помітною особливістю моделі буде також і наявність боковин, якими він може додатково комплектуватися. Як оббивної тканини рекомендується використовувати однотонні тканини з низьким ворсом, а для м'яких спинок матеріал з принтом.
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "викочування":
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван "Ванда" Лівс
Переглянути всі відгуки
23 345 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 180 см |
| Глибина | 105 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Викочування |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
23 345 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Ванда" Лівс
23 345 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Ванда" Лівс
Схожі товари
