Диван "Патрік" Берегиня
Код товару: 7561829
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 160 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 91 см |
| Розмір спального місця | 117х187 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок "зигзаг" + Повсть + Пінополіуретан |
Опис - Диван "Патрік" Берегиня
Характеристики
Диван "Патрік" від компанії виробника Берегиня представляє собою шикарне меблевий виріб, яке обов'язково прикрасить будь-який інтер'єр і додасть свою родзинку в атмосферу кімнати. Виробники подбали про здоров'я кожного споживача, тому для виконання застосували виключно високоякісна сировина.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Книжка":
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 91 см |
| Розмір спального місця | 117х187 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок "зигзаг" + Повсть + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Диван "Патрік" Берегиня
Переглянути всі відгуки
8 160 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 194 см |
| Глибина | 92 см |
| Висота | 91 см |
| Розмір спального місця | 117х187 см |
| Внутрішнє наповнення | Пружинний блок "зигзаг" + Повсть + Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Механізм розкладання | Книжка |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Виробник | Берегиня |
8 160 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Патрік" Берегиня
8 160 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Патрік" Берегиня
Схожі товари


