Диван "Квадро Міні" Берегиня
Код товару: 7561852
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 275 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 138 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 91 см |
| Внутрішнє наповнення | Латофлекс + Повсть + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
Опис - Диван "Квадро Міні" Берегиня
Характеристики
Диван "Квадро Міні" від компанії виробника Берегиня є цікавим меблевим рішенням, яке допоможе оформити не тільки спальний, але і кухонний інтер'єр в будинку. Дана модель відрізняється компактними габаритами і прекрасним наповненням, за рахунок чого буде радувати вас протягом довгих років.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 138 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 91 см |
| Внутрішнє наповнення | Латофлекс + Повсть + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Диван "Квадро Міні" Берегиня
Переглянути всі відгуки
8 275 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 138 см |
| Глибина | 95 см |
| Висота | 91 см |
| Внутрішнє наповнення | Латофлекс + Повсть + Пінополіуретан |
| Стиль | Сучасний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Оснащення | З пружинним блоком |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | Ортопедичний |
| Готовність | На замовлення |
| Наявність подушок | Без подушок |
| Виробник | Берегиня |
8 275 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Квадро Міні" Берегиня
8 275 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Квадро Міні" Берегиня
Схожі товари
