Диван-ліжко "Вагнер" Лівс
Код товару: 7580021
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
61 382 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 232 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 143 х178 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
Опис - Диван-ліжко "Вагнер" Лівс
Характеристики
Диван-ліжко "Вагнер" - це воістину елегантна і прекрасна меблі . Він не тільки є чудовою прикрасою інтер'єру, але і ефективним функціональним доповненням. Стандартне оформлення виражається в завитках, маленьких ніжках, зігнутої спинці, геометричній стежці Капітонов, декоративному шнурі. Периметр накладок підлокітників може бути підкреслять декоративним кантом або декоративними цвяхами. Високу функціональність забезпечує механізм " Мералат ".
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в оббивці з тканини 1 категорії. Вартість виробу в тканинах інших категорій прораховується менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-який матеріал для оббивки даного вироби, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Механізм трансформації "Мералат":
| Ширина | 232 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 143 х178 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
Відгуки - Диван-ліжко "Вагнер" Лівс
Переглянути всі відгуки
61 382 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 232 см |
| Глибина | 100 см |
| Висота | 97 см |
| Розмір спального місця | 143 х178 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Наявність розкладки | Розкладний |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Механізм розкладання | Мералат |
| Розмір | Великий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Лівс |
61 382 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Вагнер" Лівс
61 382 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Вагнер" Лівс
Схожі товари


