Диван "Сінді" тримісний Embawood
Код товару: 7680138
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 096 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 93 см |
| Стиль | Мінімалізм |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
Варіанти кольорів
-
Екокожа: Білий
-
Екокожа: Чорний
Опис - Диван "Сінді" тримісний Embawood
Характеристики
Диван "Сінді" тримісний - це комфортабельні і стильні меблі, які припадуть до смаку буквально кожному сучасному користувачеві. Такі меблі порадують не лише стильним зовнішнім оформленням, але й чудовою якістю. Оббивка виробу виконана із міцної екошкіри. Каркас – поєднання металопрофілю, натурального дерева хвойних порід та ЛДСП.
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 93 см |
| Стиль | Мінімалізм |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Диван "Сінді" тримісний Embawood
Переглянути всі відгуки
10 096 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 174 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 93 см |
| Стиль | Мінімалізм |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Embawood |
10 096 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Сінді" тримісний Embawood
10 096 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Сінді" тримісний Embawood
Схожі товари
