Диван "Сінді" Embawood
Код товару: 7556128
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 406 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 142 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
Варіанти кольорів
-
Екокожа: Білий
-
Екокожа: Чорний
Опис - Диван "Сінді" Embawood
Характеристики
Диван "Сінді" компанії Embawood має досить простим і приємним дизайном, і з успіхом впишеться в інтер'єр невеликої затишної вітальні. Він має міцний каркас з металопрофілю і дерев'яних елементів . Високий ступінь комфортабельності забезпечується за рахунок м'якого наповнення з пінополіуретану і оббивки з високоякісної екокожі .
| Ширина | 142 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 80 кг |
| Виробник | Embawood |
Відгуки - Диван "Сінді" Embawood
Переглянути всі відгуки
8 406 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 142 см |
| Глибина | 83 см |
| Висота | 93 см |
| Внутрішнє наповнення | Пінополіуретан |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Матеріал оббивки | Екокожа |
| Матеріал каркаса | Метал |
| Розмір | Вузький |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Властивості | М'який |
| Готовність | На замовлення |
| Вага | 80 кг |
| Виробник | Embawood |
8 406 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван "Сінді" Embawood
8 406 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван "Сінді" Embawood
Схожі товари
