Диван S Моко
Код товару: 7573499
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 65 см |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
Варіанти кольорів
-
Оксфорд Black
-
Оксфорд Dr. Green
-
Оксфорд Dr. Orange
-
Оксфорд Electric Blue
-
Оксфорд Green
-
Оксфорд Grey
-
Оксфорд Lt.Blue
-
Оксфорд Pink
-
Оксфорд Red
-
Оксфорд Violet
-
Оксфорд White
-
Оксфорд Yellow
Опис - Диван S Моко
Характеристики
Диван S додатково представляти не потрібно. Якщо у вас намічаються веселі посиденьки компанією - перегляд фільму або матчу, бій на приставці або комп'ютері , або просто зібралися разом поговорити і провести вечір в дружному суспільстві, вам потрібен диван. І бажано м'який зручний і легкий - щоб можна було перетягнути в будь-який кут квартири. А якщо хтось вирішить залишитися у вас з ночівлею, диван легко послужить зручним ліжком.
Ціна вказана за крісло в тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканин прораховується менеджером інтернет-магазину індивідуально.
Ціна вказана за крісло в тканини 1 категорії. Вартість виробу в інших категоріях тканин прораховується менеджером інтернет-магазину індивідуально.
Варіанти оббивки вироби:
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 65 см |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Нерозкладний |
| Модифікація | Безкаркасний |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Вікова група | Малюки |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Моко |
Відгуки - Диван S Моко
Переглянути всі відгуки
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 70 см |
| Глибина | 120 см |
| Висота | 65 см |
| Готовність | На замовлення |
| Властивості | М'який |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Розмір | Маленький |
| Наявність розкладки | Нерозкладний |
| Модифікація | Безкаркасний |
| Стать дитини | Дівчинка |
| Призначення | Для дому |
| Вік дитини | Від 2 років |
| Вікова група | Малюки |
| Вага | 7 кг |
| Виробник | Моко |
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван S Моко
2 795 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван S Моко
Схожі товари




