Диван-ліжко "Вікторія тахта" Берегиня
Код товару: 7561805
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
8 145 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота | 66 см |
| Розмір спального місця | 80х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
Опис - Диван-ліжко "Вікторія тахта" Берегиня
Характеристики
диван-ліжко "Вікторія тахта" від компанії виробника Берегиня є ідеальним варіантом м'яких меблів для вашого будинку. Він поєднує в собі наявність прекрасного місця для відпочинку, сну і зберігання різноманітних речей в середині. Так само варто відзначити, що для виконання моделі були взяті виключно добірні і високоміцні матеріали.
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота | 66 см |
| Розмір спального місця | 80х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Розмір | Вузький |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Диван-ліжко "Вікторія тахта" Берегиня
Переглянути всі відгуки
8 145 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 198 см |
| Глибина | 84 см |
| Висота | 66 см |
| Розмір спального місця | 80х190 см |
| Внутрішнє наповнення | Ортопедичні ламелі + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Двомісний |
| Кількість спальних місць | Односпальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Колір | Сірий |
| Місцезнаходження | Вітальня |
| Розмір | Вузький |
| Стиль | Модерн |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Берегиня |
8 145 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Вікторія тахта" Берегиня
8 145 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Вікторія тахта" Берегиня
Схожі товари


