Диван-ліжко "Лагода "140 Берегиня
Код товару: 7585424
- Все про товар
- Характеристики
- Фото і відео
- Відгуки
10 335 грн.
Купити в 1 клік
Основні характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 200 см |
| Висота | 91 см |
| Розмір спального місця | 140х195 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
Опис - Диван-ліжко "Лагода "140 Берегиня
Характеристики
Диван-ліжко" Лагода "від компанії виробника Берегиня представляє собою універсальний меблевий виріб, яке здатне вразити всіх цінителів високоякісних меблів. Модель володіє шикарним і неповторним дизайном, а підйомний механізм дасть можливість зберігати різне постільна білизна в одному місці.
Ціна вказана на диван-ліжко в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
Ціна вказана на диван-ліжко в 1 категорії тканини. Вартість дивану в інших категоріях тканини прораховується індивідуально менеджером інтернет-магазину меблів Golden Plaza індивідуально.
Ви можете вибрати будь-яку тканину для оббивки даного дивана, переглянувши зразки тканин м'яких меблів у постачальників:
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 200 см |
| Висота | 91 см |
| Розмір спального місця | 140х195 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Оснащення | З ніжками |
| Колір | Сірий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Розмір | Високий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Берегиня |
Відгуки - Диван-ліжко "Лагода "140 Берегиня
Переглянути всі відгуки
10 335 грн.
Купити в 1 клік
Характеристики
| Ширина | 140 см |
| Глибина | 200 см |
| Висота | 91 см |
| Розмір спального місця | 140х195 см |
| Наповнення | Пружинний блок + Пінополіуретан |
| Матеріал каркаса | Дерево |
| Матеріал оббивки | Тканина |
| Кількість місць для сидіння | Тримісний |
| Кількість спальних місць | Двоспальний |
| Властивості | М'який |
| Механізм розкладання | Без механізму |
| Модифікація | Прямий |
| Оснащення | З ніжками |
| Колір | Сірий |
| Місцезнаходження | Спальня |
| Розмір | Високий |
| Стиль | Сучасний |
| Готовність | На замовлення |
| Виробник | Берегиня |
10 335 грн.
Купити в 1 клік
Переглянути огляд про Диван-ліжко "Лагода "140 Берегиня
10 335 грн.
Купити в 1 клік
Відгуки - Диван-ліжко "Лагода "140 Берегиня
Схожі товари


